Bendruomenės ir mes

„Ignitis grupės“ veiklos yra pasiskirsčiusios po skirtingus Lietuvos ir kitų šalių regionus, kur yra įsikūrusios įvairios bendruomenės. Jų gyvenamajai, socialinei ir ekonominei aplinkai Grupė gali turėti poveikį, o jos, atitinkamai, gali daryti įtaką Grupės veiklai.

Tai suprantame ir siekiame užtikrinti mūsų vertybėmis bei strategija paremtą bendradarbiavimą su vietos gyventojais ir bendruomenėmis.

Kaip bendradarbiaujame?

Siekiame maksimaliai sumažinti galimą neigiamą poveikį bendruomenėms ir būti patikimu bendruomenių nariu. Formuodami ir tobulindami savo darnumo veiklas atsižvelgiame į bendruomenės narių nuomonę, todėl prioritetą teikiame atvirai ir aktyviai komunikacijai.

Su bendruomenėmis siekiame bendradarbiauti nuosekliai ir vieningai, ypatingą dėmesį skirdami abipusiai naudingoms partnerystėms, veikloms ir projektams.

Grupėje yra patvirtintos Grupės bendruomenių įtraukimo ir santykių valdymo gairės, pagal kurias Grupės įmonės į savo veiklas įtraukia bendruomenes ir valdo santykius su jomis. Gairėse įvardintos priemonės, kuriomis stiprinama atsakingo ir darniai vystomo verslo kultūra ir praktika.

Grupės bendruomenių įtraukimo ir santykių valdymo gairės

Veiklos ir galimybės

Susipažinkite su veiklomis, kurias įgyvendiname bendradarbiaudami su bendruomenėmis.

Plačiau

 

Finansinė parama

Sužinokite apie galimybę gauti finansinę paramą bendruomenių projektams ir iniciatyvoms.

Plačiau

 

Nuotrauka
ft
Pavadinimas
Kontaktai bendruomenėms
Aprašymas

Norite bendradarbiauti ar turite daugiau idėjų? Kreipkitės:

El. paštas [email protected]