Laikinai neveiks „Ignitis“ klientų aptarnavimo centrai: klausimus gyventojai kviečiami užduoti nuotoliniu būdu

2020 m. kovo 15 d.
KAC

Reaguojant į Lietuvoje besitęsiančią ekstremalią situaciją dėl koronaviruso plitimo ir atsižvelgiant į specialistų rekomendacijas, nuo ateinančio pirmadienio, kovo 16 d., dviems savaitėms bus uždaryti „Ignitis“ klientų aptarnavimo centrai. Gyventojai užduoti rūpimus klausimus klientų aptarnavimo specialistams kviečiami telefonu, elektroniniu paštu arba naudojantis e.ignitis.lt savitarnos platforma.

„Atsižvelgdami į rimtėjančią situaciją šalyje ir saugodami vieni kitų sveikatą, dviems savaitėms, nuo kovo 16 dienos iki 27 dienos, uždarome „Ignitis“ klientų aptarnavimo centrus. Tačiau į visus kylančius klausimus ir toliau operatyviai suteiksime atsakymus, todėl kviečiame su klientų aptarnavimo specialistais susisiekti telefonu, elektroniniu paštu arba naudojantis „Ignitis“ savitarnos platforma“, – sako „Ignitis grupės“ generalinis direktorius ir valdybos pirmininkas Darius Maikštėnas.

Nors „Ignitis“ klientų aptarnavimo centrai laikinai bus uždaryti, tačiau jų specialistai ir toliau dirbs bei aptarnaus klientus nuotoliniu būdu.

Skatindama gyventojus vengti masinio susibūrimo vietų ir laikytis karantino, bendrovė „Ignitis“ kovo 13 d. savitarnos svetainėje e.ignitis.lt panaikino aptarnavimo mokesčius už visas platformoje atliekamas įmokas. Nuliniai aptarnavimo mokesčiai „Ignitis“ savitarnos sistemos klientams įsigaliojo kovo 13 d. vidurnaktį ir bus taikomi iki ekstremalios situacijos šalyje pabaigos.

Nuo kovo 13 dienos visoje Lietuvoje dėl koronaviruso grėsmės draudžiami masiniai renginiai. Šiuo metu jau yra atšaukti visi kultūros, pramogų, sporto, laisvalaikio ir kiti renginiai, laikinai sustabdyta kino teatrų, teatrų, muziejų bei sporto klubų veikla. Masiniai renginiai uždarose patalpose Lietuvoje nevyks iki kovo 27 d. Nuo kovo 16 dienos iki kovo 27 dienos taip pat bus nutrauktas ugdymo procesas visose šalies ugdymo įstaigose, o nuo kovo 14 d. 18 val. laikinai atstatyta Lietuvos Respublikos sienų kontrolė prie vidinių ES sienų

Šiuos sprendimus priėmė Vyriausybės ir Ekstremaliųjų situacijų operacijų centro atstovai.