Naujuoju „Ignitis grupės“ IT vadovu tapo Andrius Byčkovas

2021 m. liepos 14 d.
 Naujuoju „Ignitis grupės“ IT vadovu tapo Andrius Byčkovas

Tarptautinės energetikos bendrovės „Ignitis grupė” informacinių technologijų (IT) funkcija turi naują vadovą – juo tapo daugiau nei 20 metų patirtį šioje srityje sukaupęs Andrius Byčkovas. Tarp jo atsakomybių bus grupės IT strategijos kūrimas ir įgyvendinimas bei efektyvios ir sklandžios šios srities veiklos užtikrinimas.

A.Byčkovas yra dirbęs bendrovės „Cognizant Technology Solutions“ IT departamento vadovu, vadovavęs telekomunikacijų įmonės „Omnitel“ technologijų padaliniui, taip pat SEB banko IT centrui, be to, yra VĮ „Registrų centras“ valdybos narys.

„IT sprendimai yra neatsiejami nuo kiekvieno „Ignitis grupėje“ įgyvendinamo projekto, o jų svarba nuolat auga bendrovei investuojant į moderniausias energetikos technologijas. Naujojo grupės IT funkcijos vadovo turima ilgametė profesinė patirtis ir sektoriaus tendencijų išmanynimas leis prisidėti prie tolimesnės grupės skaitmeninės transformacijos įgyvendinimo ir dar spartesnio ateities energetikos kūrimo“, – sako „Ignitis grupės“ generalinis direktorius ir valdybos pirmininkas Darius Maikštėnas.

„Džiaugiuosi prisijungęs prie „Ignitis grupės“ profesionalų komandos, kuri prisideda prie energetikos pokyčių ir vystymosi ne tik Lietuvoje, bet ir visame Baltijos šalių regione. Tikiu, kad mano sukaupta įvairiapusė darbo skirtingų sektoriaus įmonėse patirtis leis panaudoti turimas žinias tikrove paverčiant ambicingiausius projektus ir kasdien kuriant energetiškai sumanų ir tvarų pasaulį“, – teigia Andrius Byčkovas.

IT funkcija yra viena didžiausių pagal darbuotojų skaičių visoje „Ignitis grupėje“. Daugiau nei 200 funkcijoje dirbančių specialistų yra atsakingi už keturias veiklos sritis – įmonės architektūros, sprendimų vystymo, infrastruktūros ir operacijų bei IT partnerystės.

Iki šiol „Ignitis grupės“ IT funkcijai vadovavęs Laurynas Barauskas karjerą tęs už bendrovės ribų.