„Ignitis grupė“ biuro nuomos konkurse atmetė antrą vietą užėmusio dalyvio pretenziją

2020 m. liepos 31 d.
Ignitis

Tarptautinės energetikos bendrovės „Ignitis grupė“ pirkimo komisija patvirtino, kad bendrovės organizuoto biuro nuomos konkurso laimėtojas nustatytas tinkamai ir tolesnės procedūros su „Business Garden Vilnius“ projektą Lazdynuose plėtojančia bendrove „Vastint Lithuania“ gali būti tęsiamos.

Grupės pirkimo komisija išnagrinėjo antrą vietą galutinių pasiūlymų eilėje užėmusios verslo centrą „Freedom 36“ plėtojančios bendrovės „Karklita“ pretenziją dėl biuro nuomos konkursą laimėjusio dalyvio pasiūlymo nustatymo bei įvertinusi tai, kad pateikti argumentai iš esmės yra nepagrįsti ir galimai grindžiami tik išimtinai „Karklitos“ komerciniu interesu, pretenziją atmetė kaip nepagrįstą.

Kaip buvo skelbta anksčiau šį mėnesį, pagal ekonominio naudingumo kriterijus įvertinus galutinius biuro nuomos konkurso dalyvių pasiūlymus, sudaryti nuomos sutartį yra kviečiama biurų kompleksą „Business Garden Vilnius“ Lazdynuose plėtojanti bendrovė „Vastint Lithuania“.

Šį pasirinkimą didžia dalimi nulėmė vietos kriterijaus vertinimas – „Ignitis grupės“ atžvilgiu šis biurų kompleksas turi geriausią susisiekimą su greitojo eismo gatvėmis bei yra arčiausiai kitų grupės įmonių padalinių Vilniuje, Motorų ir Jočionių gatvėse, taip pat yra arti greitojo susisiekimo gatvių, kuriomis patogiau pasiekti Elektrėnuose, Kruonyje, Kaune ir likusioje Lietuvoje esančias mūsų jėgaines bei kitus objektus.

Planuojama, kad „Ignitis grupė“ į naują biurą persikels iki 2021 m. pabaigos. Tikslesnis terminas ir daugiau informacijos apie naują biurą, darbo vietų skaičių ir patalpų plotą paaiškės pasirašius nuomos sutartį.

Į naująjį „Ignitis grupės“ biurą bus perkelta apie 1 tūkst. darbuotojų, kurie šiuo metu dirba Žvejų g., Aguonų g. ir P. Lukšio g. esančiuose biuruose. Šie trys šiuo metu nuomojami pastatai per pastaruosius keletą metų buvo sėkmingai parduoti.