Bendruomenės ir mes

„Ignitis grupės“ veiklos yra pasiskirsčiusios po skirtingus Lietuvos ir kitų šalių regionus, kur yra įsikūrusios įvairios bendruomenės. Jų gyvenamajai, socialinei ir ekonominei aplinkai Grupė gali turėti poveikį, o jos, atitinkamai, gali daryti įtaką Grupės veiklai. 

Tai suprantame ir siekiame užtikrinti mūsų vertybėmis bei strategija paremtą bendradarbiavimą su vietos gyventojais ir bendruomenėmis.

wind

Kaip bendradarbiaujame?

Siekiame maksimaliai sumažinti galimą neigiamą poveikį bendruomenėms ir būti patikimu bendruomenių nariu. Formuodami ir tobulindami savo darnumo veiklas atsižvelgiame į bendruomenės narių nuomonę, todėl prioritetą teikiame atvirai ir aktyviai komunikacijai.

Su bendruomenėmis siekiame bendradarbiauti nuosekliai ir vieningai, ypatingą dėmesį skirdami abipusiai naudingoms partnerystėms, veikloms ir projektams. 

Grupėje yra patvirtintos Grupės bendruomenių įtraukimo ir santykių valdymo gairės, pagal kurias Grupės įmonės į savo veiklas įtraukia bendruomenes ir valdo santykius su jomis. Gairėse įvardintos priemonės, kuriomis stiprinama atsakingo ir darniai vystomo verslo kultūra ir praktika.

Grupės bendruomenių įtraukimo ir santykių valdymo gairės
alt
bendruo
bendruo

Kontaktai bendruomenėms

Norite bendradarbiauti ar turite daugiau idėjų?