Žmonių gerovė, įvairovė ir įtrauktis

Esame skirtingi, todėl – stiprūs. Siekiame sukurti darbuotojams palankią aplinką, kurioje pasireikštų geriausi kiekvieno asmens gebėjimai.

lytis

Lytis

Darbuotojai pagal lytį (2023 m.)

amzius

Amžius

Darbuotojai pagal amžiaus grupes (2023 m.)

Negalia

Negalia

Darbuotojai, kuriems nustatytas ribotas darbingumas (2023 m.)

alt
alt
alt
Barbershop

Žmonių gerovės, įvairovės ir įtraukties veiklos apžvalgos

Kaip Ignitis grupė siekia žmonių gerovės, įvairovės ir įtraukties? Kokių veiksmų imasi ir kokius rezultatus pasiekia? Kviečiame susipažinti su metų apžvalgomis.

 

 

 

Peržiūrėti 2023 m. apžvalgą

Peržiūrėti 2022 m. apžvalgą

Keiskime energetiką kartu

Prisijunkite prie energingos „Ignitis grupės“ komandos ir kartu keiskime energetikos sektorių, įkvėpti naujovių ir tvarios ateities vizijos.

Karjera

alt
il

Ilona

Grupės projektų portfelio ir projektų valdymo vadovė, gerovės mentorė

Džiaugiuosi, kad emocinės gerovės tema mūsų įmonėje yra itin aktuali, kad ieškoma būdų mažinti su ja susijusią stigmą. Vis plačiau diskutuojame apie tai, kokie visi esame skirtingi ir tuo pačiu vertingi. O visų labiausiai žavi šios komandos žmonių aistra ir įsitraukimas – jis užburia ir tuo pačiu skatina prisidėti, susimąstyti, domėtis.

alt
Rūta

Rūta

Grupės atitikties ir verslo rizikos valdymo vadovė

Labai vertinu Grupės gerovės, įvairovės, įtraukties veiklas. O ypač vertinga, kad kiekvienas gali pasirinkti, kuriose skirtingose veiklose (o jų tikrai netrūksta!) dalyvauti ir taip prisidėti prie darbuotojų gerovės kūrimo.

alt
Lukas

Lukas

Teisininkas

Kartais taip normalizuoju Grupės kasdienes gerovės, įvairovės, įtraukties veiklas ir iniciatyvas, kad tik akimirkai sustojęs ir susimąstęs suprantu, kiek iš tiesų daug jau yra nuveikta siekiant, kad kiekvienas, būdamas organizacijoje, jaustųsi vertingas ir vertinamas. Žaviuosi, kokie aukšti siekiai yra keliami ateičiai, tad panašu, jog čia dar tikrai nesustosime.

„Ignitis grupė“ yra lygias galimybes užtikrinanti darbovietė

alt
alt
alt
alt
alt