Kontaktai

Kontaktai

AB „Ignitis grupė“ rekvizitai:

Įmonės kodas:301844044
PVM mokėtojo kodas:LT100004278519
Buveinės ir korespondencijos adresas:Laisvės pr. 10, LT-04215 Vilnius
Įsteigimo data ir registras:2008 m. rugpjūčio 28 d., Juridinių asmenų registras
El. paštas:[email protected]

Šie rekvizitai nėra tinkami norint sumokėti už elektrą, dujas ir šilumą. Atsiskaityti galite „Ignitis“ savitarnoje. 

Visą informaciją klientams ir aptarnavimo centrų adresus rasite čia:

foto

Korupcijos prevencija

„Ignitis grupė“ siekia veikti atsakingai ir darniai, tad savo kasdienėje veikloje netoleruoja jokių korupcijos apraiškų ir pasisako už sąžiningą verslą bei skaidrų bendravimą su visomis suinteresuotomis šalimis. „Ignitis grupės“ Antikorupcinė politika  ir Etikos kodeksas taikomi visiems darbuotojams, rangovams, tiekėjams, konsultantams, kitiems tarpininkams. „Ignitis grupėje“ galioja antikorupcinė vadybos sistema, kuri atitinka tarptautinį ISO 37001:2016 standartą. Plačiau apie veiklą korupcijos prevencijos srityje rasite atskiroje skiltyje:

Korupcijos prevencija
linija

Pasitikėjimo linija

Mūsų ar mūsų partnerių veikla jums kelia susirūpinimą? Anonimiškai ir konfidencialiai pranešti apie etikos, korupcinius, aplinkosaugos, lygių galimybių ir kitus „Ignitis grupės“ darbuotojų ar veiklos partnerių galimai vykdomus ar įvykdytus teisės aktų pažeidimus galite užpildę Pasitikėjimo linijos formą: 

Pasitikėjimo linijai galima pranešti ir šiais kontaktais: 
tel. +370 640 88889 el. paštas [email protected]

skaitm

Pastebėjus informacijos saugos incidentus apie tai informuoti el. paštu: [email protected] (PGP/GPG). Pranešimuose pateiktos informacijos vertinimą atlieka UAB Ignitis grupės paslaugų centras Skaitmeninės saugos darbuotojai.

Angliška RFC 2350 versija