Strategija

Pagrindinis mūsų siekis yra sukurti 100 proc. žalią ir saugią energetikos ekosistemą dabarties ir ateities kartoms.​

Trumpai apie strategiją

Esame atsinaujinančiai energijai prioritetą teikianti integruota energetikos paslaugų bendrovė, todėl “Ignitis grupė” yra įsipareigojusi prisidėti prie žalesnės ateities kūrimo. Investuojame su tikslu įdiegti 4–5 GW veikiančių Žaliųjų pajėgumų iki 2030 m. ir siekiame nulinio emisijų balanso iki 2040–2050 m., tokiu būdu stiprindami savo indėlį į Europos dekarbonizaciją ir prisidėdami prie energetikos saugumo regione.

Mes išnaudojame savo integruoto verslo modelio privalumus, siekdami įgalinti Žaliųjų pajėgumų plėtrą. Plečiame žaliosios gamybos technologijas, didžiausią dėmesį skirdami sausumos ir jūrinio vėjo parkams. Taip pat vystome žaliojo lankstumo technologijas: baterijas, hidroakumuliacinę elektrinę bei elektros energijos kaupimo ir konvertavimo (angl. power–to–X) – žaliasis vandenilis turi didelį potencialą prisidėti siekiant nulinio emisijų balanso.

Kartu mes diegiame naujoves, augame ir veikiame siekdami sukurti 100 proc. žalią ir saugią energetikos ekosistemą dabarties ir ateities kartoms.

Mūsų tikslas

2023 m. mes atnaujinome "Ignitis grupė" strategiją kuria stipriname savo indėlį į Europos dekarbonizaciją ir energetinio saugumo regione užtikrinimą.

Siekiame tapti viena iš pirmųjų 100 % žaliosios energetikos sistemų Europoje. Mūsų ambicija yra prisidėti prie Europos dekarbonizacijos, sudarydami sąlygas atsinaujinančios energijos srautų judėjimui į Vidurio Europą (įskaitant Vokietiją).

Plačiau

Daugiau

Mūsų vertybės
Take your part in #EnergySmart
sq
Investuotojams