„Ignitis“ – žinomumo lyderis Lietuvos energijos paslaugų rinkoje

2021 m. balandžio 27 d.
„Ignitis“ – žinomumo lyderis Lietuvos energijos paslaugų rinkoje

Sumanių energetikos sprendimų bendrovė „Ignitis“ yra žinomiausias ir palankiausiai vertinamas Lietuvos energijos paslaugų tiekėjas. Bendrovę žino net 95 proc. šalies gyventojų, o pagal žinomumą ji lyderiauja ir saulės energijos paslaugų bei žalios energijos tiekėjų segmentuose. Be to, elektros ir dujų tiekėju „Ignitis“ pasirinktų ir didžiausias gyventojų skaičius.

Tokius duomenis atskleidė „Ignitis“ užsakymu atliktas Energijos paslaugų tiekėjų Lietuvoje žinomumo bei vertinimo tyrimas*.

„Inovatyvumas ir nuolatinė sumanių, ateities energetikos sprendimų paieška yra užkoduoti „Ignitis“ veikloje. Tyrimo rezultatai iliustravo, kad gyventojai tai mato, supranta ir vertina mūsų siūlomus vis naujus produktus ir paslaugas – ar tai būtų vystomi saulės energijos projektai, ar siūlomi patogūs klientų aptarnavimo sprendimai. Ir toliau siūlysime skirtingų klientų poreikius geriausiai atspindinčius sprendimus, kad išliktume vienu, paprastu atsakymu į visus energetikos paslaugų sektoriaus klausimus“, – sako „Ignitis“ Privačių klientų tarnybos vadovas Andrius Kavaliauskas.

Respondentams pateikus Lietuvoje veikiančių energijos tiekėjų sąrašą ir paprašius įvardinti, kurie iš jų yra žinomi ir girdėti, „Ignitis“ nurodė net 95 proc.

Be to, tyrimas parodė, kad „Ignitis“ yra palankiausiai vertinamas tarp visų Lietuvos energijos tiekėjų. Taip pat jį, esant galimybei rinktis dujų ir elektros tiekėją, pasirinktų ir didžiausias respondentų skaičius.

Taip pat tyrime paaiškėjo, kad 61 proc. respondentų, atsakinėdami į klausimą „Kokius energijos tiekėjus Lietuvoje žinote ar esate girdėjęs?“ spontaniškai nurodė „Ignitis“.

Tarp dažniausiai vardintų teigiamo „Ignitis“ vertinimų priežasčių išskirta gera vartotojiška patirtis, patikimumas, ir gera paslaugų kokybė.

Atliktas tyrimas parodė ir „Ignitis“ lyderystę tarp saulės energijos paslaugų tiekėjų, kur jį žino daugiau nei pusė (52 proc.) šalies gyventojų.

Apie „Ignitis“

Bendrovė „Ignitis“ privatiems ir verslo klientams siūlo sumanius, pridėtinę vertę kuriančius energetikos sprendimus - nuo saulės energetikos ir efektyvaus energijos vartojimo iki e.mobilumo. Kurdamas inovacijas „Ignitis“ padeda savo klientams tapti energetiškai sumaniais, nes žino, kad gyvenimas jiems – lengvesnis.

Sumanių energetikos sprendimų bendrovė „Ignitis“ taip pat tiekia elektros energiją ir gamtines dujas beveik 1,5 mln. klientų Lietuvoje. „Ignitis“ tai pat yra vienas iš nepriklausomų Suomijos dujų tiekėjų, bendrovei priklauso įmonės Latvijoje, Estijoje ir Lenkijoje, užsiimančios elektros ir gamtinių dujų prekyba ir tiekimu.

*Energijos paslaugų tiekėjų Lietuvoje žinomumo bei vertinimo tyrimas „Ignitis“ užsakymu buvo atliktas 2021 m. kovo 18-25 dienomis, o jį atliko bendrovė „Spinter tyrimai“. Tyrimo metu buvo apklausti šalies gyventojai nuo 18 iki 75 metų amžiaus visoje Lietuvoje teritorijoje. Apklausoje iš viso dalyvavo 1011 respondentų.