Saulės elektrinės

Elektrinės namams

„Ignitis grupės“ įmonės rūpinasi, kad gaminančių vartotojų skaičius šalyje didėtų, ir siūlo vartoti ekologišką saulės elektrinių gaminamą elektros energiją. Tai renkasi vis daugiau atsakingų ir norinčių taupyti gyventojų visame pasaulyje, o bendrovė „Ignitis“, siūlydama įsirengti saulės jėgainę, pasirūpina visais paslaugos įdiegimo procesais: nuo komponentų pristatymo ir visiško įrengimo iki leidimo naudoti gavimo. Daugiau informacijos – „Ignitis“ svetainėje

Nutolusios saulės elektrinės

Siekdamos paskatinti gyventojus naudotis naujomis galimybėmis energetikos sektoriuje, „Ignitis grupės“ įmonės 2019 m. rudenį sukūrė internetinę platformą „Saulės parkai“. Šioje platformoje elektros energijos vartotojai gali įsigyti arba išsinuomoti dalį saulės elektrinės – nesvarbu, kad ir kurioje Lietuvos vietoje ji būtų. Tos elektrinės pagaminta energija vartotojas galės padengti savo vartojimą.

Vieną iš tokių nutolusių elektrinių jėgainių (pra­džioje – 1 MW galios) numatoma įrengti „Ignitis gamybai“ priklausan­čiame sklype prie Elektrėnų.