Tvarumas

 

„Ignitis grupėje“ siekiame kurti atsakingo bei darniai plėtojamo energetikos sektoriaus verslo kultūrą. Savo veiklą stipriname laikydamiesi Jungtinių Tautų Pasaulinio susitarimo principų ir drauge siekdami Darnaus vystymosi tikslų. Energetikai sparčiai keičiantis, atsakingo verslo požiūris atsispindi ir mūsų kasdienėse veiklose, ir ateities planuose.

2022 m. tvarumo ataskaita

 

Likęs laikas klimato atšilimą apriboti iki 1,5 °C World 0M. 0D. 00:00:00 Atsakingas energijos vartojimas ir taupymas mažina į aplinką išmetamo CO2 kiekį. Energija iš atsinaujinančių šaltinių – švarus ir klimato kaitą lėtinantis pasirinkimas. Pakartotinis panaudojimas ir perdirbimas padeda taupyti išteklius ir nešvaistyti energijos.

Tvarumo prioritetai

Tvirtai įsipareigojame kurti darnią ateitį. Kuriame darnius ir ilgalaikius santykius su suinteresuotomis šalimis. Savo verslo tikslus deriname su Jungtinių Tautų Darnaus vystymosi tikslais ir siekiame, kad mūsų veikla darytų kuo mažesnį poveikį aplinkai.

Plačiau

 

Tvarumo valdymas

Siekiame užtikrinti ilgalaikę verslo ir visuomenės pažangą, prisidėti prie visuomenės socialinės raidos ir gerovės kūrimo. Remdamiesi geriausiomis praktikomis, darnumo principus nuosekliai integruojame į verslo strategiją, veiklos planus ir kitus mūsų veiklą apibrėžiančius dokumentus.

Plačiau

Tvarumo veiklos ir rezultatai

Palaikome skaidrumo ir atvirumo kultūrą, bendradarbiaujame su suinteresuotomis šalimis, dalinamės informacija apie savo darnumo veiklas, stebime savo pažangą ir siekiame tobulėti.

Plačiau

Susijusios temos

Strategija

Kaip kuriame energetiškai sumanų pasaulį?

Plačiau

Inovacijos

Susipažinkite su mūsų Inovacijų centro veikla

Plačiau

Investuotojams

Raskite aktualiausią finansinę informaciją

Plačiau

Pirkimai ir pardavimai

Sužinokite apie ryšių su tiekėjais ir partneriais valdymą

Plačiau