Open Day
@ Ignitis Group

Ar norėtum pamatyti horizontą nuo vėjo turbinos viršaus? O gal suprasti, kaip Vilniaus mieste atliekos yra paverčiamos šiluma ir šviesa?

Visą tai ir dar daugiau gali patirti gegužės 29 dieną, 16:00 - 21:00 val. vykstančioje „Ignitis Grupės“ atvirų durų dienoje. Kviečiame ne tik pamatyti, bet ir pajausti energetikos pasaulį! 

 

Registruotis į Open Day

Atvirų durų dienoje jūsų laukia

Daugybė veiklos ir įspūdžių: net dvi ekskursijos su gidais į Vilniaus Kogeneracinę jėgainę (būtina registracija), virtualus pasivaikščiojimas po vėjo turbiną ir ant jos viršaus, vėjo jėgainių dirbtuvės (būtina registracija), ekskursijos po „Ignitis Grupės“ ofisą, plaukus šiaušiantis Van der Graafo generatorius bei greitieji darbo pokalbiai (būtina registracija).

Taip pat - verslo plėtros, administravimo, inžinerijos, teisės, finansų, IT ir kitų sričių atstovai bus pasiruošę papasakoti kaip atrodo naujos kartos energetiko darbas.

Galime priimti ribotą kieki svečių, todėl registracija yra privaloma – nuorodas rasite žemiau. Renginys vyks lietuvių kalba, bet mielai viską papasakosime ir anglų kalba jei tik bus poreikis. 

Greitieji darbo pokalbiai

Greitieji darbo pokalbiai

Išbandykite greituosius darbo pokalbius su „Ignitis Grupės“ talentų komanda. Be gyvenimo aprašymų ir be streso – tik 10-ies minučių pokalbiai, kurių metu atsakysime į jūsų klausimus apie karjerą. Registracija būtina. 

 

 

 

 


 

Registracija

VKJ

Ekskursija į Vilniaus Kogeneracinę jėgainę

Jei norite pamatyti, kaip Vilniaus mieste atliekos yra paverčiamos šiluma ir šviesa bei išgirsti įdomius jėgainės darbuotojų pasakojimus, kviečiame registruotis į Vilniaus Kogeneracinės jėgainės ekskursiją. 

Detalesnę informaciją rasite registracijos formoje. Registracija būtina. 

 

 

 

Registracija

Vėjo elektrinių modelių konstravimas

Vėjo elektrinių modelių konstravimas

Sukonstruokite vėjo elektrinę! Dirbtuvių metu galėsite patys priimti sprendimus, kurie lems, kaip efektyviai dirbs jūsų vėjo elektrinės, atliksite įvairiu smatavimus ir žinoma, fiksuosime rezultatus. 

Detalesnę informaciją rasite registracijos formoje. Registracija būtina. 

 

 

 

 

Registracija

Kiti renginiai

Kitos pramogos

Nepraleiskite progos pasivaikšioti virtualiame ture ant vėjo turbinų, taip pat sudalyvauti ekskursijoje po ofisą ar išbandyti Van de Graaffo generatorių, sudalyvauti žaidimuose ir laimėti prizų!

 

 

 

 


 

Registruotis į Open day

Papildoma informacija apie renginį

Vieta: Open Day vyks „Ignitis Grupės“ ofise Vilniuje - Laisvės pr. 10, A korpuse, 1-ame aukšte. 

Laikas: 16:00 - 21:00 val.

Registracija: Artėjant renginiui detalesnė informacija bus atsiųsta el. paštu, todėl norint jos nepraleisti, kviečiame registruotis.

Take YOUR part in #EnergySmart!

Sako, turėdamas svirtį ir atspirties tašką gali pajudinti pasaulį. „Ignitis grupė“ kviečia tai padaryti drauge. Būdami atsinaujinančiai energijai prioritetą teikianti integruota energetikos paslaugų bendrove, vienijame virš 4300 profesionalų, vedančių šį sektorių žaliosios transformacijos keliu. Veikiame Baltijos šalyse, Lenkijoje bei Suomijoje. Mūsų rankose inovacijos ir įsipareigojimas ateities kartoms sukuria įgalinančią erdvę kiekvienam prisidėti prie žalios ir saugios energetikos ekosistemos kūrimo.

Karjeros galimybės