„Ignitis renewables“ - Vėjo jėgainių jūroje forumo narė

2022 m. rugpjūčio 18 d.
as

Tarptautinė žaliosios energetikos bendrovė „Ignitis renewables“ tapo Pasaulinio vėjo jėgainių jūroje forumo (angl. World Forum Offshore Wind (WFO)) nare. WFO yra vienintelė organizacija, šimtu procentų orientuota į vėjo jūroje projektų skatinimą tarptautiniu mastu. Ji registruota kaip ne pelno siekianti organizacija Vokietijoje, turinti biurus Hamburge, Tokijuje, Taipėjuje ir Niujorke. WFO nariai atstovauja visai vėjo jūroje energijos vertės grandinei, įskaitant komunalinių paslaugų įmones, gamintojus, paslaugų įmones ir kitas ne pelno siekiančias organizacijas.  

Unikalus pasaulinis WFO tinklas palengvina prieigą prie vyriausybinių ir tarptautinių forumų, siekiant atverti naujas vėjo jėgainių jūroje projektų rinkas ir skatinti tolimesnį šio sektoriaus augimą. Organizacija buvo įsteigta 2018 metais ir šiuo metu turi 93 narius.  

Kitąmet “Ignitis renewables” planuoja dalyvauti pirmajame Lietuvos istorijoje vėjo jėgainių Baltijos jūroje statybos konkurse. Narystė WFO leidžia, ruošiantis konkursui, dar labiau išplėsti potencialių partnerių ir tiekėjų ratą, naudotis įvairia su vėjo jėgainių jūroje projektais susijusia informacija, ženkliai padidinti „Ignitis renewables” prekinio ženklo matomumą bei dalyvauti panašius projektus vykdančių rinkos dalyvių renginiuose visame pasaulyje.