Paskelbta naujojo „Ignitis“ Finansų ir veiklos valdymo vadovo atranka

2021 m. liepos 21 d.
Paskelbta naujojo „Ignitis“ Finansų ir veiklos valdymo vadovo atranka

Tarptautinė energetikos bendrovė „Ignitis grupė“ paskelbė dukterinės bendrovės „Ignitis“ Finansų ir veiklos valdymo direktoriaus bei valdybos nario atranką. Kandidatuoti į šią poziciją kviečiama iki šių metų rugpjūčio 15 d.

Atranka į minėtą poziciją paskelbta po to, kai anksčiau šias pareigas užėmęs Artūras Bortkevičius tapo naujuoju „Ignitis“ generaliniu direktoriumi ir valdybos pirmininku.

„Tarptautinė plėtra ir sėkminga veikla konkurencijai atvertoje elektros tiekimo rinkoje šiuo metu yra vieni svarbiausių „Ignitis“ veiklos uždavinių. Todėl iš naujojo „Ignitis“ finansų vadovo tikimės ne tik sukauptos patirties šioje srityje, bet ir aktyvaus įsitraukimo įgyvendinant užsibrėžtus bendrovės tikslus ir formuojant veiklos strategiją“, – sako „Ignitis grupės“ valdybos narys ir „Ignitis“ stebėtojų tarybos pirmininkas Vidmantas Salietis.

Tarp kandidatams į „Ignitis“ Finansų ir veiklos valdymo direktoriaus ir valdybos nario poziciją keliamų reikalavimų yra ne mažesnė nei 3 metų vadovavimo patirtis didelių įmonių finansų valdymo srityje.

Su visais kandidatams į minėtą vietą keliamais reikalavimais ir informacija apie vykdomą atranką galima susipažinti oficialiame skelbime (nuoroda).

Atrinktas kandidatas valdybos nario pareigas eis iki dabartinės „Ignitis“ valdybos kadencijos pabaigos – 2023 m. gegužės 31 d.

„Ignitis“ valdybą šiuo metu sudaro Artūras Bortkevičius, valdybos pirmininkas ir bendrovės generalinis direktorius, Haroldas Nausėda, verslo ir klientų plėtros tarnybos direktorius, Tadas Adomaitis, verslo ir klientų plėtros tarnybos direktorius, bei Andrius Kavaliauskas, privačių klientų tarnybos direktorius.

Apie „Ignitis“:

„Ignitis“ privatiems ir verslo klientams siūlo sumanius, pridėtinę vertę kuriančius energetikos sprendimus - nuo saulės energetikos ir efektyvaus energijos vartojimo iki e.mobilumo. Kurdamas inovacijas „Ignitis“ padeda savo klientams tapti energetiškai sumaniais, nes žino, kad tokiu būdu gyvenimas jiems taps lengvesnis. Sumanių energetikos sprendimų bendrovė „Ignitis“ taip pat tiekia elektros energiją ir gamtines dujas daugiau kaip 1,5 mln. klientų Lietuvoje ir yra vienas iš lyderiaujančių Suomijos dujų tiekėjų. „Ignitis“ priklauso įmonės Latvijoje, Estijoje, Suomijoje ir Lenkijoje, užsiimančios elektros ir gamtinių dujų prekyba ir tiekimu.