Prie „Ignitis renewables“ jungiasi dar daugiau energetikos specialistų

2022 m. lapkričio 28 d.
JB

Tarptautinė žaliosios energijos bendrovė „Ignitis renewables“ toliau plečiasi ir pritraukia dar daugiau tarptautinę patirtį turinčių energetikos ekspertų – vyriausiasis inžinierius Duncanas Barkeris, turintis daugiau nei 15 metų patirtį, pradeda dirbti vyriausiuoju technologijų vadovu (CTO) pagrindinėje bendrovės būstinėje Vilniuje.

„Man tikra garbė prisijungti prie puikios kvalifikuotų ir entuziastingų specialistų komandos ir bendradarbiauti plečiant atsinaujinančiosios energetikos projektus visose Baltijos šalyse ir Lenkijoje. Šis regionas turi didžiulį atsinaujinančiosios energijos potencialą, o mano, kaip CTO, tikslas – siekti, kad „Ignitis renewables“ šį potencialą realizuotų techniškai patikimai ir ekonomiškai efektyviai. Mano uždavinys – panaudoti savo patirtį, kad į „Ignitis renewables“ plėtojamus projektus būtų perkelta geriausia tarptautinė praktika“, - sako Duncanas Barkeris.

„Ignitis renewables" komanda toliau plečiasi, o mūsų tikslas – pritraukti kuo daugiau tarptautinių energetikos specialistų, kad galėtume pasiekti pagrindinį tikslą – iki 2030 m. įrengti 4 GW žaliosios elektros energijos gamybos pajėgumų. Džiaugiamės, kad prie mūsų prisijungė Duncanas, kuris turi daug patirties tarptautinių projektų vystymo ir atsinaujinančiųjų išteklių technologijų srityje, ir kuris padės mums sparčiau siekti užsibrėžtų tikslų“, - sako „Ignitis renewables“ generalinis direktorius Thierry Aelensas.

D. Barkeris į „Ignitis renewables“ atneša pasaulinės patirties, susijusios su įvairiais energetikos sektoriaus projektais ir technologijomis. Tai – vandenilio, sausumos ir vėjo jūroje, saulės energijos, biomasės jėgainių, biodujų, energijos iš atliekų, biokuro gamybos, hidroenergijos, geoterminės energijos, dujomis kūrenamos energijos, anglies dioksido surinkimo panaudojimo ir saugojimo (CCUS) ir aukštos įtampos nuolatinės srovės (HVDC) technologijomis.

Nuo 2022 metų pradžios „Ignitis renewables“ komanda padidėjo daugiau nei dukart - nuo 31 iki 71 darbuotojo. Šiuo metu bendrovė aktyviai samdo dar daugiau energetikos specialistų: inžinierių, aplinkosaugos ir leidimų išdavimo projektų vadovų, verslo plėtros vadovų ir daug kitų.

Apie „Ignitis renewables“:

„Ignitis renewables“ –  tarptautinė žaliosios energetikos bendrovė, veikianti trijose Baltijos šalyse ir Lenkijoje. Ji atsakinga už sausumos ir jūrų vėjų jėgainių, saulės energetikos, biomasės ir atliekų vertimo energija projektų vystymą. Plėtodama naujus projektus, bendrovė įgyvendina strateginį „Ignitis grupės“ tikslą pasiekti 4 GW dydžio instaliuotus žaliosios gamybos pajėgumus iki 2030 m.