Pradedama nepriklausomo nario atranka į „Ignitis renewables“ valdybą

2022 m. rugpjūčio 09 d.
a

Tarptautinė energetikos bendrovė „Ignitis grupė“ skelbia naujos kadencijos nepriklausomo „Ignitis renewables“ valdybos nario paiešką. Paraiškas į šią poziciją kandidatai kviečiami teikti iki šių metų rugpjūčio 27 d.

Žaliosios energetikos bendrovės „Ignitis renewables“, valdančios dukterines įmones Baltijos šalyse ir Lenkijoje, valdyba sudaroma iš trijų narių: dviejų bendrovės akcininko „Ignitis grupės“ deleguotų atstovų ir vieno nepriklausomo valdybos nario.

„Ambicingi „Ignitis renewables“ vystomi atsinaujinančios energetikos projektai Baltijos šalyse ir Lenkijoje turi strateginę reikšmę visai „Ignitis grupei“. Planuojame, kad 2030 m. grupės valdomų žaliosios gamybos projektų instaliuota galia pasieks 4,0 GW. Tikimės, kad prie bendrovės valdybos prisijungęs nepriklausomas narys savo įgūdžiais ir patirtimi aktyviai prisidės prie efektyvaus bendrovės darbo ir naujų projektų vystymo“, – sako „Ignitis renewables“ valdybos pirmininkas Jonas Rimavičius.

Kandidatams į „Ignitis renewables“ nepriklausomus valdybos narius keliami lūkesčiai turėti  patirties atsinaujinančios energetikos plėtros srityje bei vystant šiuos pajėgumus įvairiose pasaulio vietose, taip pat atsinaujinančios energetikos platformos kūrimo, jungtinių partnerysčių valdymo (angl. joint-ventures) patirtis ir kompetencijos. Su visu UAB" Ignitis renewables" valdybos kompetencijų profiliu galima susipažinti čia, su reikalavimais  keliamais nepriklausomam valdybos nariui galima susipažinti čia.

Atrinktas kandidatas į bendrovės valdybą būtų skiriamas nuo veikiančios valdybos kadencijos pabaigos, 2023 m. sausio 2 d. Nepriklausomo „Ignitis renewables“ valdybos nario atranka bus vykdoma pasitelkiant vadovų ir vadovaujančio personalo paieška ir atranka užsiimančią agentūrą „J. Friisberg & Partners“.

Šiuo metu „Ignitis renewables“ valdybą sudaro: Jonas Rimavičius, „Ignitis grupės“ valdybos narys ir finansų vadovas, Vidmantas Salietis, Grupės valdybos narys ir komercinių veiklų vadovas bei tarptautinės energetikos sprendimų įmonės „Danstoker Group“ vadovas Peter Overgaard.

Apie „Ignitis renewables“:

„Ignitis renewables“ –  tarptautinė žaliosios energetikos bendrovė, veikianti trijose Baltijos šalyse ir Lenkijoje. Ji atsakinga už sausumos ir jūrų vėjų jėgainių, saulės energetikos, biomasės ir atliekų vertimo energija projektų vystymą. Plėtodama naujus projektus, bendrovė įgyvendina strateginį „Ignitis grupės“ tikslą pasiekti 4 GW dydžio instaliuotus žaliosios gamybos pajėgumus iki 2030 m.