Skelbiama atranka į „Ignitis“ nepriklausomų valdybos narių pozicijas

2023 m. sausio 13 d.
IG

Tarptautinė energetikos bendrovė „Ignitis grupė“ skelbia atranką į dukterinės bendrovės „Ignitis“ nepriklausomų valdybos narių pozicijas. Atranka skelbiama dviems nepriklausomoms kandidatėms (-ams), kurių viena (-as) kuruos strateginio planavimo ir valdymo, kita (-as) – tarptautinio verslo plėtros sritis. Paraiškas į šias pozicijas kandidatės (-ai) kviečiami teikti iki šių metų vasario 3 d.

„Ignitis“ turi aiškias ambicijas plėstis regione – ypač elektromobilumo srityje. Tikimės, kad naujų nepriklausomų kandidatų patirtis ir kompetencija tiek strateginio planavimo ir valdymo, tiek tarptautinio verslo plėtros srityse, prisidės prie mūsų siekio klientams suteikti ne tik aukščiausios kokybės inovatyvias paslaugas, bet ir geriausią kliento patirtį Lietuvos ir užsienio rinkose“, – sako „Ignitis grupės“ valdybos narys ir „Ignitis“ stebėtojų tarybos pirmininkas Vidmantas Salietis.

Kandidatei (-ui) į „Ignitis“ nepriklausomos valdybos narės, kuri bus atsakinga už strateginio planavimo ir valdymo sritį, yra keliami reikalavimai turėti patirties dirbant organizacijos kolegialiuose organuose ir strategijos formavimo srityje, suprasti energetikos sektoriaus veikimo principus.

Kandidatei (-ui) į „Ignitis“ nepriklausomos valdybos narės, kuri bus atsakinga už tarptautinio verslo plėtros sritį, yra keliami reikalavimai turėti vadovaujamo darbo patirties bei patirties dirbant elektromobilių įkrovimo tinklų tarptautinės plėtros srityje.

Su visais kandidatėms (-ams) į minėtas vietas keliamais reikalavimais ir informacija apie vykdomą atranką galima susipažinti skelbimuose čia ir čia

Atrinktos kandidatės (-ai) į „Ignitis“ valdybos narius būtų skiriamos naujai ketverių metų kadencijai. Nepriklausomų valdybos narių atranka bus vykdoma pasitelkiant vadovų ir vadovaujančio personalo paieška užsiimančią agentūrą „J. Friisberg and Partners“.

Primename, kad „Ignitis grupė“ priėmė sprendimą optimizuoti dukterinių įmonių, tarp jų ir „Ignitis“, valdyseną. Vietoj iki šiol taikyto dvipakopio valdymo modelio jis keičiamas į vienpakopį t. y., – atsisakoma iš darbuotojų suformuotų vykdomųjų valdybų, vietoje jų formuojant valdybas su priežiūros funkcija.

„Ignitis“ valdyba bus sudaroma iš 5 (penkių) narių: 2 (dviejų) nepriklausomų narių, 2 (dviejų) įmonės vienintelio akcininko „Ignitis grupės“ deleguotų atstovų ir 1 (vieno) valstybės tarnautojo.