„Ignitis grupę“ palieka Edvinas Kerza

2022 m. lapkričio 21 d.
EK

Nusprendęs tęsti karjerą už „Ignitis grupės“ ribų, po daugiau kaip dviejų metų darbo Grupėje iš užimamų pareigų traukiasi Grupės verslo atsparumo vadovas Edvinas Kerza. „Ignitis grupėje“ jis dirbs iki lapkričio 21 d.

Prie „Ignitis grupės“ E. Kerza prisijungė 2020 m. ir daugiau nei dvejus metus vadovavo Grupės verslo atsparumo funkcijai. Per darbo Grupėje metus jis prisidėjo stiprindamas verslo atsparumą vidaus ir išorės veiksniams, didelį dėmesį skyrė kibernetinės saugos užtikrinimui, skaidriai veiklai ir bet kokios korupcijos ar jautrios komercinės informacijos nutekėjimo užkardymui. Grupė šiose srityse laikosi aukščiausių standartų, todėl vertino E. Kerzos patirtį rizikos, prevencijos ir kibernetinio saugumo srityse.

„Esu dėkingas Edvinui už jo indėlį į Grupės veiklą. Jo atsinešta patirtis ir kompetencijos sustiprino Grupės verslo vidaus ir išorės atsparumą, padėjo pamatą tolimesniems atsparumo stiprinimo strateginiams veiksmams. Linkiu visokeriopos sėkmės naujame karjeros etape“, – sako „Ignitis grupės“ vadovas Darius Maikštėnas.

„Džiaugiuosi galėjęs prisidėti prie strategiškai ne tik Lietuvai, bet ir regionui svarbios Grupės veiklos. Esu dėkingas žmonėms ir komandoms, su kuriais teko dirbti per šį mano karjeros laikotarpį“, – teigia E. Kerza.

Laikinai, kol bus apsispręsta dėl atrankos, Grupės verslo atsparumo vadovės pareigas eis Grupės atitikties ir verslo rizikos valdymo vadovė Rūta Kavaliauskienė.