Skelbiama ESO vadovo atranka

2022 m. liepos 04 d.
eso

Skelbiama naujo tarptautinės energetikos bendrovės „Ignitis grupė“ dukterinės įmonės „Energijos skirstymo operatorius“ (ESO) vadovo ir valdybos nario atranka. Išrinktas naujasis ESO vadovas būtų skiriamas penkerių metų laikotarpiui. Kandidatai paraiškas į šią poziciją kviečiami teikti iki šių metų liepos 24 d.

Dabartinis ESO vadovas Mindaugas Keizeris paskirtas energijos perdavimo ir mainų įmonių grupės „EPSO-G“ vadovu ir nuo šių metų rugpjūčio atsistatydina iš dabartinių pareigų.

ESO tikslas – patikimas, efektyvus ir išmanus tinklas, įgalinantis rinką bei sukuriantis geriausią kliento patirtį.

„Energetikos sektorius ir energijos skirstymo sistema bei rinka sparčiai keičiasi. ESO įgyvendiną ir įgalina didžiulę transformaciją: be to, kad kasdien kuria patikimą ir išmanų tinklą, bendrovė didina integralumą tarp sistemos dalyvių, įgalina naujus sprendimus ir kompleksinės paslaugas. Elektros tinklo klientai tampa ir vartotojais, ir gamintojais, vertinančiais individualius, jiems svarbius tinklo patikimumo, išmanumo bei kokybės sprendimus“, – sako Darius Maikštėnas, „Ignitis grupė“ vadovas.

Laukiami kandidatai, kurie turi patirties dirbant aukščiausio lygmens vadovų komandose, gebantys formuoti ir įgyvendinti strateginius tikslus, veikti kompleksinėje ir dinamiškoje aplinkoje, galintys įgyventi didelius infrastruktūrinius ir skaitmenizacijos projektus. Patirtis energetikos srityje – privalumas.

Su visais kandidatui keliamais reikalavimais galima susipažinti oficialiame skelbime (nuoroda).

ESO rūpinasi patikimos infrastruktūros užtikrinimu efektyviai investuojant, diegiant išmanius sprendimus ir energijos persiuntimu šalies gyventojams bei įmonėms; žaliosios transformacijos ir rinkos paslaugų įgalinimu per prielaidas atsinaujinančiai energetikai, elektromobilumui bei per skaitmeninius ir platforminius sprendimus rinkos dalyviams.

Bendrovė prižiūri daugiau nei 126 tūkst. km elektros linijų, eksploatuoja per 9 tūkst. km dujotiekių.