ESO valdybos nariu bei Finansų ir administravimo tarnybos vadovu paskirtas A. Ruseckas

Data
2022 m. rugpjūčio 17 d.
Pasidalinti

Bendrovės „Energijos skirstymo operatorius“ (ESO) valdybos nariu bei Finansų ir administravo tarnybos direktoriumi paskirtas atranką laimėjęs Audrius Ruseckas. Tokį sprendimą rugpjūčio 17 dieną priėmė ESO stebėtojų taryba.

A. Ruseckas šiuo metu eina ESO Strategijos ir skaitmenizacijos departamento direktoriaus pareigas. Jis ESO valdybos nario ir Finansų ir administravimo tarnybos direktoriaus pareigose pakeis Augustą Dragūną, kuris nuo birželio 9 d. prisijungė prie „Ignitis renewables“ vadovų komandos.

„Tai naujas ir svarbus etapas mano karjeroje. Energetika ir su ja susiję išties dideli iššūkiai man puikiai suprantami – šioje srityje dirbu jau beveik dešimtmetį ir tikiu, kad naujoje pozicijoje galėsiu toliau svariai prisidėti bendrai siekiant visų užsibrėžtų strateginių ESO tikslų“, – teigia A. Ruseckas.

Ekonomikos ir finansų išsilavinimą turintis A. Ruseckas yra sukaupęs daugiau nei 17 metų strateginio planavimo, finansų ir kreditų rizikų valdymo bankiniame ir energetikos sektoriuose patirties, įskaitant 10 metų vadovaujančiose pozicijose.

Darbo sutartis Finansų ir administravimo tarnybos vadovo pozicijai bus sudaroma neterminuota, o valdybos nario sutartis bus sudaroma iki esamos ESO valdybos kadencijos pabaigos, t. y. 2022 m. gruodžio 26 d.

Iš viso ESO valdybos nario ir Finansų ir administravimo tarnybos direktoriaus atrankoje dalyvavo 41 kandidatas.

Primename, kad šiuo metu vykdoma ir bendrovės vadovo atranka. ESO vadovas ir valdybos pirmininkas Mindaugas Keizeris dabartines pareigas eis iki rugpjūčio 21 d.

Šiuo metu ESO valdyboje taip pat dirba Tinklų vystymo tarnybos direktorius Ovidijus Martinonis, Paslaugų tarnybos direktorius Renaldas Radvila ir Tinklų eksploatavimo tarnybos direktorius Virgilijus Žukauskas.