„Ignitis“ ieško Latvijos filialo vadovo, tikslas – žaliosios energetikos vystymas

Data
2022 m. gruodžio 20 d.
Pasidalinti

„Ignitis grupei“ priklausanti tarptautinė žaliosios energetikos bendrovė „Ignitis renewables“ paskelbė konkursą vadovo pareigoms Latvijoje užimti. Pagrindinė Latvijoje veikiančio vadovo užduotis – įgyvendinti atsinaujinančios energetikos verslo plėtros strategiją vietinėje rinkoje. Didžiausias dėmesys bus skiriamas saulės jėgainių ir vėjo elektrinių parkų žemėje bei jūroje vystymui.

„Latvija yra viena iš mūsų namų rinkų, kurioje „Ignitis renewables“ aktyviai plečia savo veiklą ir mato tolimesnes augimo perspektyvas. Turime tikslą iki 2030 m. Latvijoje padidinti atsinaujinančių išteklių projektų portfelį nuo 1 GW šiemet iki 2,5 GW 2030-aisiais. Natūralu, kad siekdami vietinės plėtros norime burti stiprią profesionalų komandą. Latvijos vadovas bus atsakingas už atskirą įmonės filialą, turės įgaliojimus plėsti veiklą pagal bendrovės strategiją ir vadovauti vietos specialistams“,  – teigia „Ignitis renewables“ generalinis direktorius Thierry Aelens. Anot jo, šiuo metu „Ignitis renewables“ turi filialų vadovus Lenkijoje ir Estijoje.

Pagal konkurso sąlygas, filialo vadovas Latvijoje turėtų būti įgijęs magistro išsilavinimą verslo, finansų, inžinerijos, teisės srityse; tai pat – mažiausiai 5 metus dirbęs energetikos, nekilnojamojo turto ar informacinių technologijų ir komunikacijų sektoriuose. Iš jo reikalaujama, kad mokėtų latvių ir anglų kalbas.

Pasak T. Aelens, ieškoma patyrusio vadovo, lyderio, kuris nebijotų iššūkių, turi patirties ir drąsiai bendradarbiautų su visuomene, valdžios institucijomis, visapusiškai reprezentuotų įmonę viešojoje erdvėje. „Žaliosios energetikos projektai planuojami daugeliui metų į priekį, todėl naujajam vadovui vienodai svarbu bus vystant ir įgyvendinant plyno lauko investicinius saulės ar vėjo elektrinių projektus, ir populiarinant žaliosios energetikos idėjas visuomenėje“, – sako T. Aelens.  

„Ignitis renewables“ Lietuvoje valdo keturis vėjo elektrinių parkus, dar du parkai veikia Lenkijoje ir Estijoje, o šiuo metu bendrovė vysto dar apie 400 MW galios atsinaujinančių energijos išteklių projektus. Šiuo metu taip pat vystomi nauji vėjo elektrinių projektai Latvijoje, Lietuvoje bei Lenkijoje. Plėtodama naujus projektus, bendrovė įgyvendina strateginį „Ignitis grupės“ tikslą pasiekti 4,0 GW dydžio instaliuotus žaliosios gamybos pajėgumus Baltijos jūros regione iki 2030 metų.   

Darbo skelbimas: COUNTRY MANAGER LATVIA (F/M/D) I IGNITIS RENEWABLES | Ignitis (ignitisgrupe.lt)