Išrinkti du Elektroninių mokėjimų agentūros valdybos nariai

Data
2022 m. gruodžio 8 d.
Pasidalinti

Ketverių metų kadencijai išrinkti ir veiklą pradėjo du iš trijų įmonės Elektroninių mokėjimų agentūra (EMA) naujos kadencijos valdybos nariai. Nepriklausomas narys finansinių institucijų veikimo srityje išrinktas Paulius Tarbūnas, o akcininko atstovas strategijos valdymo ir komercijos srityje – Andrius Kavaliauskas.

Naujieji nariai ketverių metų kadenciją pradėjo valdyboje nuo 2022 gruodžio 6 d.

P. Tarbūnas yra finansų įstaigose ilgą laiką dirbęs profesionalas, turintis daugiau nei 25 metų patirtį finansų, strateginio planavimo, rizikų valdymo srityse, taip pat yra sukaupęs žinių atitikties ir pinigų plovimo prevencijos srityse bei nuo 2020 m. vasario iki 2021 m. gegužės mėn. dirbo EMA valdyboje kaip nepriklausomas narys.

Akcininko atstovas strategijos valdymo ir komercijos srityje A. Kavaliauskas yra sukaupęs 15 metų patirtį komercinėse organizacijose, įskaitant bankus, kuriose prisidėjo prie strategijos, produktų kūrimo ir sėkmingų komandų formavimo.

EMA yra tarptautinės energetikos bendrovės „Ignitis grupė“ dukterinė įmonė, kuri rūpinasi įmokų už namų ūkio paslaugas, tokias kaip elektra, dujos, vanduo, šildymas, namų priežiūra, ryšys, atliekų išvežimas ir apsauga, surinkimu.