Paskelbta „Ignitis gamybos“ vadovės (-o) atranka

Data
2023 m. gruodžio 13 d.
Pasidalinti

Skelbiama integruotos atsinaujinančios energetikos bendrovės „Ignitis grupė“ dukterinės įmonės „Ignitis gamyba“ vadovės (-o) atranka.

Atranka skelbiama atsižvelgiant į tai, kad esamo „Ignitis gamybos“ vadovo Rimgaudo Kalvaičio kadencija baigiasi 2024 m. kovo 26 d.

Kandidatės (-ai) paraiškas dalyvauti atrankoje į „Ignitis gamybos“ vadovės (-o) poziciją kviečiamos (-i) teikti iki sausio 8 d. (imtinai). Su skelbimu ir kandidatams keliamais reikalavimais galima susipažinti Grupės internetinėje svetainėje (nuoroda). Kandidačių (-tų) į „Ignitis gamybos“ vadovės (-o) poziciją atrankai vykdyti pasitelktas išorės partneris – vadovų ir vadovaujančio personalo paieška ir atranka užsiimanti agentūra „J. Friisberg & Partners“.

„Ignitis gamyba“ yra nacionaliniam saugumui užtikrinti svarbi įmonė, užtikrinanti šalies rezervinius elektros energijos pajėgumus ir taip prisidedanti prie energetikos sistemos saugumo. Be to, plėsdama Kruonio hidroakumuliacinę elektrinę bendrovė dar labiau prisidės prie žaliosios energetikos transformacijos, todėl iš naujos kadencijos vadovės (-ui) bus tikimasi išnaudoti „Ignitis gamybos“ potencialą taip, kad šis maksimaliai prisidėtų prie pagrindinio mūsų siekio – sukurti 100 % žalią ir saugią energetikos ekosistemą dabarties ir ateities kartoms“, - sako „Ignitis grupės“ valdybos narys, komercinių veiklų vadovas ir „Ignitis gamybos“ valdybos pirmininkas Vidmantas Salietis.

Naujai išrinkta (-as) „Ignitis gamybos“ vadovė (-as) bus skiriama (-as) penkerių metų kadencijai.