Skelbiama atranka į „Ignitis gamyba“ ir ESO valdybos nepriklausomų narių pozicijas

Data
2022 m. rugsėjo 5 d.
Kategorija
Pasidalinti

Tarptautinė energetikos bendrovė „Ignitis grupė“ skelbia atrankas į dukterinių bendrovių „Ignitis gamyba“ ir „Energijos skirstymo operatorius“ (ESO) nepriklausomų valdybos narių pozicijas. Abiejose dukterinėse bendrovėse atranka skelbiama dviems nepriklausomiems kandidatams, kurių vienas darbuosis organizacijos vystymo, kitas – finansų valdymo srityje.

Nauja valdyba renkama nusprendus keisti šiuo metu taikomą dvipakopį valdymo modelį į vienpakopį t. y., – atsisakyti iš darbuotojų suformuotos vykdomosios valdybos, vietoje jos formuoti valdybą su priežiūros funkcija. Atrinkti kandidatai į bendrovių valdybos narius bus skiriami ketveriems metams.

„Ignitis gamyba“ valdyba bus sudaroma iš penkių narių: dviejų nepriklausomų narių, dviejų įmonės akcininko „Ignitis grupė“ deleguotų atstovų ir vieno valstybės tarnautojo. Tuo tarpu ESO valdyba bus sudaroma iš šešių narių:  dviejų nepriklausomų narių, dviejų bendrovės akcininko „Ignitis grupė“ deleguotų atstovų ir vieno darbuotojų atstovo bei vieno valstybės tarnautojo.

Su visu įmonės valdybos kompetencijų profiliu susipažinti galite paspaudus šias nuorodas: „Ignitis gamybos“ profilis, ESO profilis. Su visais kandidatams į minėtas vietas keliamais reikalavimais ir informacija apie vykdomas atrankas galima susipažinti čia. Valdybos nariams taikomi bendriniai lūkesčiai ir kompetencijos – etikos, vertybiniai ir bendrieji reikalavimai bei nepriklausomumo kriterijai. Kandidatai dėl pozicijų gali kreiptis iki 2022 m. rugsėjo 24 d.

Nepriklausomų valdybos narių atranka vykdoma pasitelkiant vadovų ir vadovaujančio personalo paieška užsiimančią agentūrą „J. Friisberg and Partners“.